Sot u publikua lista e lojtarëve të Shqipërisë kundër Polonisë, ja se kur del Silvinjo në konferencën për shtyp

Sot është publikuar lista e lojtarëve të Shqipërisë për ndeshjen me Poloninë. Disa risi kishte nga Silvinjo me lojtarë si Anis Mehmeti, Hadroj, Mersinaj, Asani, dhe Selahi. Kuqezinjtë do të nisin përgatitjen për ndeshjen e tyre të parë në kualifikueset e Europianit.

Nesër në orën 11:00 Silvinjo do të dali në konferencë për shtyp. Ai do t’i përgjigjet pyetjeve të gazetarëve dhe njëkohësisht do të tregojë më tepër për emrat e thirrur dhe ato të munguar si me rastin e Skukës apo Muçit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online