Silvinjo e thirri për herë të parë, Anis Mehmeti i emocionuar: Moment krenarie për familjen time

Anis Mehmetit i ka mbërritur ftesa e parë nga Kombëtarja A. Silvinjo vendosi që futbollisti i Bristol City të jetë pjesë e kuqezinjve kundër Polonisë.

Lojtari ka reaguar menjëherë me një postim në rrjetet sociale. “Moment krenarie për mua dhe familjen time”, shkruan Mehmeti, ku tregon se do të jetë pjesë e Shqipërisë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online