Renditja e Superiores/ Tirana në zonën e ftohtë, ajo që bën Teuta është mrekulli

Pas javës së 14 ka edhe ndryshime sa i përket renditjes së Superiores. Tirana për herë të parë ka prekur zonën e ftohtë të renditjes, ndërsa me pozicionin aktual, është në vendin që të dërgon në “Play-Out”.

Por nëse shohim më vëmendje gjithë ekipet, ajo që po bën Teuta është mrekulli. Ekipi durrsak është në vallen e titullit dhe dy pikë larg vendit të parë, duke grumbulluar 22 pikë. Por mesa gola ka arritur që t’i marrë këto pikë? E çuditshme është, por vetëm me 9 realizime. Përveç në alarm për Shkëmbin në merkaton e janarit sa i përket sulmit, kjo tregon edhe punën perfekte që bëhet për mbrojtjen. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online