“Paranoja”/ Derbi në “Air Albania”, “Tirona Fanatics” e ndezin sfidën përpara kohe

Tirana-Partizani do të rikthehet për të marrë gjithë vëmendjen mediatike dhe si ndeshja kryesore e javës së 15 në Superiore. Por atmosfera e këtyre skuadrave nuk është më e mira e mundshme, pasi vijnë nga dy humbje të marra ndaj Bylisit dhe Kukësit.

E si për të ndezur këtë derbi, kanë menduar tifozët e Tiranës. Nëpërmjet grupimit besnik të tyre, “Tirona Fanatics” dhe me mbishkrimin “paranoja”, duke kthyer përmbys simbolet e Partizanit. Gjithsesi, të kuqtë vijnë edhe njëherë superior në derbi, pasi nuk e njohin humbjen prej vitesh. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online