Nuk ndryshon kurrë, Edon Zhegrova harron futbollin dhe krenohet mes luksit

0

Edon Zhegrova u dallua në ndeshjen miqësore ndaj Shqipërisë, ku e tregoi veten si një “freestyle”në fushën e lojës me driblimet e tij. Gjithashtu e vazhdoi formën e tij, në kohën kur Kosova ishte duke fituar ndeshje mjaft të rëndësishme. Megjithatë pas rezultateve të njëpasnjëshme, Zhegrova ashtu si dhe lojtarët e tjerë filloi rënien e lirë.

Zhegrova cilësohet si një lojtar mjaft dembel, që nuk bën maksimumin për të shkëlqyer. 21 vjeçari është më shumë i apasionuar pas makinave, luksit dhe rrjeteve sociale. Në instagramin e tij gjenden fotografi me BMW që e ka vlerën prej 100.00 euro. Ditën e sotme, Zhegrova ka zgjedhur një stil të ri makinash, duke pozuar me një Skoda të re. Ai i ka kërkuar fansave të tij të japin një mendim mbi këtë veturë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.