Një gol fantazmë në “Boxing Day”, gafë e pafalshme në Itali në ndeshjen e Frederik Veselit

Nuk ka rëndësi nëse është “Krishtlindje”, pragu i vitit të ri apo ditë e zakonshme, në Itali nuk kanë të ndalur gafat e arbitrave. Por ajo e ardhur te ndeshje Cosenza-Empoli e mbyllur në shifrat 1-0, ishte e pafalshme.

Bëhej fjalë për minutën e 38 të takimit të pjesës së dytë, ku Ricci arriti që të shënonte një super gol, nuk është akorduar nga gjyqtari i takimit. Topi ka kaluar vijën fatale të portës, megjithatë as asistentët nuk kanë arritur që ta dallojnë. Ndeshja ka vazhduar dhe është përfunduar në fitoren e Kosenzës. Me ekipin e Empolit luan edhe mbrojtësi Veseli, që këtë herë ka qenë në krahun e majtë. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online