Kush tha se është vetëm lojë? Tifozi i vogël i përulet në gjunjë dhe bën Callejon të derdh lot: Mos u largo!

Futbollisti spanjoll, Juanmi Miguel Callejon, nëpërmjet një letre ka bërë publike largimin e tij nga ekipi i Bolivarit. E për këdo që e sheh futbollin vetëm si një lojë, bën mirë që të ndryshojë mendim, menjëherë madje.

Një tifoz i vogël i është përulur Callejon, që është ikonë e klubit, vetëm që të mos largohej. Menjëherë ka nisur të derdh lot edhe vetë futbollisti, që nuk mund t’i rezistonte këtij momenti prekës. Megjithëse largimi ka ardhur për arsye familjare dhe asgjë nuk mund të ndërrohej, fanella i është dhënë fëmijës së vogël. /Sport Ekspres/

 

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online