Krishtlindje të çmendura për Floyd Mayweather, i blen vajzës 19-vjeçare një dhuratë 160.000 euro

Kohë krishtlindjesh dhe festash për të gjithë, ashtu si edhe në shtëpinë Mayëeather. Floyd Mayëeather është një nga sportistët më të pasur në botë dhe nuk kursehet as me dhuratat, të paktën jo me vajzën e tij.

Megjithëse kjo e fundit është vetëm 19-vjeçe, nuk e ndalon që të ketë nga sot e tutje një Mercedes-Benz G63. Kosto e kësaj makine shkon më tepër sesa 160.000 euro, ndërsa lumturinë e madhe vajza e ka ndarë edhe në rrjetet sociale: “O Zoti im! Faleminderit shumë babi”. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

MERRY CHRISTMAS @moneyyaya

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on