Këtë herë do të largohet nga Skënderbeu, Dejvi Bregu mes dy ekipeve në Europë

Dejvi Bregu do të largohet nga Skënderbeu, me hapjen e merkatos dimërore. Të paktën kështu duket situata, ndërsa lojtari dëshiron që të provojë një aventurë jashtë Shqipërisë dhe korçarët nuk priten që ta pengojnë në këtë aspekt.

Mes dy ekipeve është Bregu, ndërsa flasim për skuadrën e Zilinës në Sllovaki, por edhe për Istrën që luan në elitën e futbollit të Kroaci sipas asaj që raporton “Ora Neës”. Ende nuk dihet zgjedhja përfundimtare që do të bëhet nga ana e Bregut, që gjithsesi do t’i ndajë rrugët me Skënderbeun dhe Superioren. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online