Ka plane të çmendura te Milani, pronari i Louis Vuitton ofron 975 milionë euro për ta blerë

Ardhja e Zlatan Ibrahimoviç nuk pritet të jetë ndryshimi i vetëm te Milani për vitin e ardhshëm. Ashtu siç është raportuar më herët, pronari i firmës Louis Vuitton dhe që është një nga më të pasurit në botë, kërkon që të blejë kuqezinjtë.

Planet e tij janë të çmendura, aqsa u përfol se do të kërkonte marrjen e një prej trajnerëve si Klop ose Guardiola, por edhe një mes yjeve Mbape-Mesi. “La Reppubblica” zbulon edhe shifrën që i është ofruar Elliott, nga miliarderi francez Bernard Arnault. Ky i fundit vjen me një ofertë prej 975 milionë eurosh, që në kushtet aktuale, mund të pranohet për të ndryshuar pronësinë e klubit. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online