Hakmarrje për sulmin ndaj tifozëve shqiptarë, ngjarja e dhunës ndodh në Shkup

Një ngjarje dhune ka ndodhur në Shkup, atje ku dy të rinjë janë rrahur dhe kjo shihet si një “hakmarrje” e tifozëve shqiptarë. Kjo pasi “komitët” sulmuan disa tifozë shqiptarë të Kosovë në Shkup, vetëm para pak ditësh.

Sa i përket videos së re, flitet se protagonistët kryesorë janë “Shvercerat”, nga burime jo-zyrtare sipas asaj që raporton “Gazeta Olle”. Gjithmonë ka pasur një çështje të ndezur në këtë anë në Maqedoninë e Veriut, ku shqiptarët kanë qenë gjithmonë “viktimë” të iderave të prapambetura. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online