Ekskluzive/ Shqipëria luan pa mbrojtje me Poloninë, mungon edhe Ardian Ismajli

Shqipëria do të luajë kundër Polonisë në kualifikueset e Europianit. Berat Gjimshiti dhe Armando Broja do të jenë dy mungesat kryesore.

Por kuqezinjtë janë të pafat dhe do të jenë pa shtyllën kryesore të prapavijës. Kjo pasi është dëmtuar edhe Ardian Ismajli në ndeshjen me Atalantan. Në bazë të informacioneve të siguruara nga Sport Ekspres, vetëm një mrekulli mund ta kthejë Ismajlin të gatshëm për Poloninë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online