E fundit/ Dy fëmijët shqiptarë që shpëtuan nga mrekullia, takojnë Kristiano Ronaldon dhe Bufonin

Ashtu siç kishte premtuar edhe më herët, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka plotësuar dëshirën fëmijëve që rrezikuan jetën e tyre gjatë tërmeteve, Ata do të hidheshin nga kati i tretë dhe i pestë i pallatit, duke shpëtuar mrekullisht.

Por pak minuta më parë, kanë takuar dy figurat e njohura të Juventusit si legjenda Bufon dhe Kristiano Ronaldo. Futbollistët kanë dhënë edhe autografe për fëmijët, duke i plotësuar në këtë mënyrë dëshirën e madhe dhe për t’i hequr sadopaks stresin e përjetuar. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online