Do ketë përballje spektakolare, ja ndarja e vazove në “Champions League” për fazën me eliminim

Tashmë kanë përfunduar ndeshjet e vlefshme për “Champions League”, atje ku janë mësuar edhe ekipet e dala dhe që janë kualifikuar më tej. Kështu është bërë edhe ndarja e vazove për fazën me eliminim direkt.

Por nuk do të ketë vend për shumë qetësi, pasi premtohen menjëherë përballje spektakolare.
Kjo pasi në vazon e dytë dhe jo si favorite janë ekipe të ivelit të Realit të Madridit, Dortmundit, Chelseat, Altetiko Madridit, por pa lënë pas edhe Napolin e ri që drejtohet nga Gatuzo. /Sport Ekspres/