Dalje nga e zakonshmja, Polonia dhe Shqipëria zgjedhin t’i hapin kartat në të njëjtën ditë

Shqipëria do të udhëtojë në transfertë me Poloninë. Kjo do të jetë ndeshja e parë për kuqezinjtë në kualifikueset e Europianit. Lista e Shqipërisë pritet që të zbardhet ditën e premte, ku rreth orës 10:00 do të jetë edhe deklarata e Silvinjos.

Në të njëjtën ditë do të jetë edhe Polonia që hap kartat. Kjo Kombëtare është mësuar që listën e lojtarëve ta publikojë shumë ditë para takimit, por këtë herë Santos ka lënë afatin e fundit të detyruar nga UEFA. Konferenca e trajnedit të Polonisë do të jetë në orën 12:00. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online