Yllin e Evertonit e palos një grusht

0

Skenë e pabesueshme nga Anglia: mesfushori i talentuar i Evertonit, Ros Barklej, është sulmuar nga një i panjohur mbrëmjen e djeshme, pak orë pas fitores së Evertonit kundër Lesterit.

Barklej ishte në një koktej bar në Liverpul dhe kamerat filmuan bisedën e tij me një person tjetër, i cili një moment e goditi fuqishëm m grusht, duke e hedhur përtokë.

Biseda e tyre nuk duket miqësore dhe Barklej diçka i thotë personit tjetër, por reagimi i këtij të fundit lë të kuptohet se Barklej e ka tepruar me fjalët. Shpërblimi nuk vonoi…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.