VIDEO/ Fanatizmi i tifozëve të Napolit shkon larg, marrin copat e barit të fushës dhe i fusin në qese

0

Një pikë në Udine i mjaftoi Napolit për të fituar titullin e tretë të kampionatit italian. Pas përfundimit të ndeshjes në Udine filloi një festë e madhe nga tifozët miq që ndodheshin në stadium.

Disa prej tyre shfrytëzuan rastin për të marrë copa bari nga fusha e stadiumit të Udineses, më pas i paketuan në qese për t’i marrë në shtëpi si suvenire.

Në Napoli, si në çdo qytet tjetër italian, futbolli është si fe, por duket se ndonjëherë kalojnë të gjithë kufijtë… /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online