Browsing Tag

Finalistët

Finale klasike për Vllazninë, Shënkolli surpriza e bukur

Në Qendrën Sportive Kamëz, u luajtën ndeshjet gjysmëfinale të fazës Play-off për kampionatet e moshave U-17 dhe U-19. Kategoria Superiore U-17 do të ketë në finale Tiranën dhe Shënkollin, që kanë triumfuar në ndeshjet e tyre gjysmë finale.…