Browsing Tag

Djala

Reagon Djala: Isha 10 metra larg, Qarri nuk është dhunuar

Ka reaguar edhe presidenti i skuadrës së Shënkollit, Artan Djala, i cili pas akuzave të përsëritura nga presidenti i Kamzës Naim Qarri për dhunë në Shënkoll, ka dhënë versionin e vet: “Nuk ka pasur dhunë, me përjashtim të atyre rasteve që…

Qarri: Në Shënkoll si në 1997, jemi goditur nga të gjithë

Dje, në emisionin e “E hëna sportive” në RTSH, ka qenë i ftuar futbollisti dhe kapiteni i Besëlidhjes, Dritan Smajli, i cili ka akuzuar rivalët e Kamzës se në Shënkoll shkuan me gjyqtarë, madje, sipas Smajlit gjyqtari i ndeshjes është i…