Rugani, 3420 minuta dhe asnje karton i verdhe!

0

Seria A eshte mbyllur me nje rekord te nje futbollisti te ri dhe te talentuar, shok skuadre i Elseid Hysaj. Po flasim per Daniele Ruganin, qe ka luatjur gjithe ndeshjet e Serise A, pra te 38-ta dhe plot 3420 minuta, duke mos marre asnje karton te verdhe… Rugani do te luaje me Juventusin duke nisur nga sezoni i ardhshem.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.