Manaj shënon sërish, por Piza nuk ia del

0

Rej Manaj më në fund është zhbllokuar dhe duket se po gjen ritmin e duhur, sepse sot shënoi sërish, në barazimin 1-1 kundër Latinës.

Një barazim zhgënjyer për Pizën, pasi duhej fitorja dhe goli i Manajt në fillim të pjesës së dytë krijoi përshtypjen se gjithçka ishte në rrugën e duhur.

Megjithatë, me kalimin e kohës Latina mori kontrollin e lojës dhe arriti të barazonte 10 minuta para fundit, duke i rrëmbyer një pikë të artë një rivali direkt.

Manaj luajti 66 minuta, Edgar Çani u fut në minutën e 83-të, ndërsa Ujkani sihte si zakonisht titullar dhe kreu disa pritje mjaft të bukura.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.