Lajmi i fundit: Icardi bëhet baba!

0

Lajmi i fundit nga Interi vjen për sulmuesin Mauro Icardi! Ai sapo është bërë baba, pasi partnerja e tij, bukuroshja Wanda, i ka lindur një vajzë me emrin Francesca. Lidhja e tyre është komentuar gjithnjë keq në media, për faktin se Icardi ia “grabiti” të dashurën Maxi Lopezit, por me lindjen e vajzës duket qartë se dashuria e Mauros me Wandën është e fortë dhe jo kapriçio.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.