Kaos në Kamzë, ndeshja finale nuk nis dot

0

Situatë absurde në Kamzë, ku pritet të nisë Kamza-Besëlidhja.

Ndeshja e parashikuar të nisë në 14.00 nuk po nis, pasi mungon policia!

Forcat e rendit kanë refuzuar të marrin përsipër garantimin e sigurisë, ndaj në stadium janë vetëm policë privatë.

Stadiumi është thuajse plot, por delegati i ndeshjes dhe arbitri Enea Jorgji po konsultohen me klubet, pasi për momentin mungon siguria në stadium.

Pa praninë e policisë nuk mund të luhet.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.