Hidi ka ditëlindjen, edhe Bicaj e uron ndryshe: Sa më shumë gola tani…

Isli Hidi feston ditëlindjen dhe po e shijon në praninë e miqëve dhe njerëzve më të dashur. Madje edhe në një nga momentet më të mira, pasi ka bërë jehonë në futbollin shqiptar këtë sezon dhe Bylisi i tij po bën surprizën.

I plotësuar nga të gjitha anët, festa është mëse legjitime. Por ajo që bie në sy është se edhe vetë shokët e skuadrës, tani e urojnë si të jetë një sulmues dhe jo një portier. Kjo për shkakun se e ka tundur rrjetën nga pika e bardhë me ekipet pretendente të Superiores dhe kjo nuk është pak. Një prej këtyre urimeve ishte edhe ai i Ditmar Bicajt: “Sa më shumë gola do Zoti, se ke treguar se je bomber. Suksese të mëtejshme në 5 vitet e fundit të karrierës”. /Sport Ekspres/