“Akordi” i jetës, Olsi Teqja e Sara Shehu… në altar

0

Viti 2019-të ka nisur më së miri për futbollistin e Kamzës, Olsi Teqja. Me anë të disa fotove të shpërndara në rrjetet sociale, mbrojtësi ka ndarë me miqtë e tij, propozimin e veçantë për martesë që i ka bërë partneres së tij Sara Shehu.

Çifti është i lidhur prej disa vitesh dhe tanimë kishte ardhur momenti për hapin e madh. Teqja ka marrë përgjegjësitë e tij,kurse Sara nuk ka thënë “jo”. Mbeten për t’u mësuar detajet e dasmës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.