“Air Albania” hap dyert për duelin Vora-Elbasani, publikohen çmimet e biletave për finalen e titullit kampion

0

Vora dhe Elbasani do të përballen në “Air Albania” më 11 maj, duke nisur nga ora 18:00. Dy skuadrat kanë siguruar ngjitjen në Kategorinë e Parë, ndërsa në mesjavë do të luajnë finalen për titullin kampion të Kategorisë së Dytë.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar edhe çmimet e biletave për këtë ndeshje. Ato variojnë nga 500 lekë në tribunat pas porte, deri në 3 mijë lekë në tribunat VIP. Shitja e biletave do të kryeht pranë stadiumeve “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, si dhe onlinë për mes faqes “blinibileta.com”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

May be an image of football and text that says "SHF KATEGORIA DYT? VORA FUTBOLLIT FINALE VORA- ELBASANI 11 MAJ 18:00 AIR ALBANIA STADIUM ELBASANI ÇMIMET E BILETAVE: SEKTORI BILETA MUND TE BLIHEN NE: ÇMIMI ALBANIA" AIM STADIUMI "SELMAN STERMASI" W102/ W106 3,000 leke 2,000 lekë www.bileta.fshf.org VIP W104 W105-W103 TRIBUNE TRIBUNE 2/ W101/ W107 TRIBUNA QENDRORE KARSHI E104, 105, 106, 103, 102, 101 TRIBUNAT PAS PORTE TRIBUNAT PAS PORTE 2,000 leké 101 105 1,000 lekë 500 leke 500 leké 104 FSHF 1930"

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online