Zyrtare, Njukasëll-Benitez merr fund!

0

Po përflitej prej kohësh dhe tani vjen edhe zyrtarizimi. Rafael Benitez nuk do të jetë më trajner i Njukasëll Junajtid.

Diçka të tillë e njoftoi vetë klubi i Njukasëllit, që me një postim në rrjetet sociale zyrtarizoi largimin e teknikut pas tri vitesh.

“Me zhgënjim të njoftojmë se Rafael Benitez do të largohet nga Njukasëll me 30 qershor, për shkak edhe të përfundimit të kontratës”, shkruante klubi në faqen zyrtare në Twitter.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.