Zyrtare, Hainkes kthehet te Bajerni

1

Ishte praktikisht e kryer, por Jup Hainkes kishte kërkuar pak kohë, që të mendohej. Bajerni nuk refuzohet dhe Hainkes e di mirë, sepse ka pritur pak, aq sa duhet, dhe sot ka pranuar.

Veterani kthehet sërish në stol, aty ku ka fituar gjithçka dhe tani duhet të rizgjojë një skuadër plot probleme, e përçarë deri aty sa disa lojtarë kmplotuan për largimin e Ançelotit.

Hainkes ka fiirmosur deri në fund të sezonit. Koincidencë, edhe në vitin e fundit të tij te Bajerni Hainkes  e dinte që do largohej, por fitoi gjithçka.

1 KOMENT

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here