Zhermen Defo firmos me Sandërlendin

0

Ish futbollisti i kombëtares angleze, Zhermen Defo, është rikthyer në Premier Ligën angleze. Mbas një aventure të shkurtër në SHBA, sulmuesi është kthyer në vendlindje dhe ka firmosur për klubin e Sandërlendit. Ai u shpreh mjaft i lumtur që u bashkua me Sandërlendin për shkak të historisë së klubit në futbollin anglez dhe tifozerisë së mrekullueshme.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.