Zhermen Defo firmos me Sandërlendin

0

Ish futbollisti i kombëtares angleze, Zhermen Defo, është rikthyer në Premier Ligën angleze. Mbas një aventure të shkurtër në SHBA, sulmuesi është kthyer në vendlindje dhe ka firmosur për klubin e Sandërlendit. Ai u shpreh mjaft i lumtur që u bashkua me Sandërlendin për shkak të historisë së klubit në futbollin anglez dhe tifozerisë së mrekullueshme.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image