Zbulohet synimi i ri i Murinjos

0

Trajneri i Çelsit, Zhoze Murinjo, ka identifikuar përforcimin e ri në skuadrën e tij, edhe pse pozita e tij është e lëkundur aktualisht dhe … mund të jetë jo urgjente të mendojë për deri në janar. Ai është i interesuar për transferimin e yllit të Atletiko Madridit, Antuan Grizman, raportojnë mediat britanike. “The Special One” ka kërkuar nga pronari i “Bluve”, Roman Abramoviç, të paguajë për blerjen e lojtarit francez. Grizman mund të jetë i dobishëm për Çelsin që rrezikon të humbë Eden Hazardin pas përfundimit të këtij sezoni.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.