Zbulo bonusin tënd çdo ditë në Bastarena!

0

 

Mbylleni këtë Botëror me bastarena.com!

Deri në finalen e evenimentit më të madh futbollistik ju mund të fitoni më shumë se sa luani. Një penallti, karton i kuq apo autogol mund të të bëjë ty fitues! Godit në shenjë tani!

Depozito me Pay&Go, Posta Shqiptare, Bastarena Shops, Bank Transfer, Skrill, Neteller, Ecopayz dhe luaj për të marr bonuset surprizë të ditës!

Bëje tëndin këtë kampionat!

Bastarena, Guxo për më shumë!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.