Zbardhen shifrat/ Keni diku të hedhur në qoshen e shtëpisë një fanellë  të tillë? Sot mund ta shisni qindra euro

0

Futbolli më i bukur dhe më me vlera thuhet se është luajtur në vitet e hershme. Flasim këtu e përpara dy apo tri dekadash, atëherë kur yjet e futbollit vlerësohesh në fushë e jo në instagram. Një futboll që çdokush e kujton me nostalgji për momentet e paharrueshme që faleshin në fushën e blertë. E aq më tepër sigurimi i fanellës së një lojtari nuk ishte aq e theshtë sa është bërë sot. Por a e keni menduar ndonjëherë se vlera e atyre fanellave ekziston edhe sot? Po, patjetër që po.

Së fundmi ëebsite “Casumo.com” ka shaqur interesimin për blerjen e 10 fanellave më të shtrenjta të momentit. Nëse keni ndonjë prej tyre në shtëpi bëni mirë ta gjeni, ta lani, e të kontaktoni me ëebsite në fjalë pasi ofertat e tyre duken goxha të majme për blerjen e një fanelle të kohëve të arta. Më poshtë po ju tregojmë isa nga fanellat më të kërkuara./Sport Ekspres/

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.