Zamer: Ky rezultat është qartësisht i rrezikshëm

0

Drejtori sportiv i Bajernit, Matias Zamer, e ka komentuar me nota negative barazimin e skuadrës bavareze me Shakhtarin. “Rezultati është qartësisht i rrezikshëm. Një barazim pa gola është gjithnjë problem. Faktikisht ngjan mirë, por nuk është gjë e thjeshtë për t’u menaxhuar. Ne jemi larg formës sonë më të mirë dhe duhet të përmirësohemi në javët e ardhshme”, – tha ai.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.