Xhaka-De Biazi, reagon dhe Cana!

0

Sherri mes Taulant Xhakës dhe Xhani de Biazit, me debate në distancë pasi mes tyre pati ftohje dhe divorc në grumbullimin në Palermo, duket se s’do të shuhet kaq lehtësisht, edhe pse ai që uron që kjo gjë të ndodhë sa më shpejt është ish-kapiteni Lorik Cana, i cili i mungon shumë kuqezinjve. “Uroj që Xhaka dhe De Biazi të pajtohen sa më shpejt, sepse kjo s’është e mirë”, i ka thënë ai një fansi teksa e pyeste në live Insta, pra në linjë direkte me kamera, në rrjetin e famshëm social…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here