Vllaznia si ekip lagjesh, turpi nuk ka fund në Shkodër!

0

Ekipet e tjera të Kategorisë së Parë, pasi Superiores po e po, janë në fazën përfundimtare të konsolidimit të ekipit, ndërsa Vllaznia vazhdon pushimet e stërgjatura. Ekipi shkodran ende nuk ka një drejtor sportiv dhe një trajner, ndërsa nuk dihet se kur do të vazhdojë punimet për sezonin e ri.

Skuadrat kundërshtare të Vllaznisë vazhdojnë miqësoret, ndërsa kuqeblutë po vazhdojnë me filozofitë e tyre. Durimi ka prekur limitin, pasi skuadra shkodrane mund të mbetet sërish në Kategorinë e Parë. Një kosto që e ka marrë përsipër administratori Suad Lici.

Ende nuk ka diçka konkrete në lidhje me kandidaturat dhe personat që do të vendosen në krye të skuadrës, por deri tani më të avantazhuar për të marrë drejtimin janë Alban Hasani në rolin e drejtorit sportiv dhe Hasan Lika si trajner.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.