Vllaznia, miqësore me Tërbunin

0

Pas sfidës kundër Vllaznisë B, fituar me lehtësi, Vllaznia do të luajë një tjetër takim miqësor, këtë radhë kundër Tërbunit, të premten (ora 14.00), në Shkodër.

Një test tjetër sidomos për sulmin kuqeblu dhe pë të parë avancimin e formës s Sukajt, i cili po punon shumë për të kapur formën e plotë fizike.

Deri në kthimin në Shqipëri shkodranët pritet të luajnë edhe një miqësore me një ekip malazez.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.