Vllaznia kualifikimi i sigurt, me mendjen te Skënderbeu

0

Shkodranët e kanë zgjedhur qysh në pjesën e parë ndaj modestëve të Mamurrasit, trajneri Cungu “karikon” edhe rezervat në Kupën e Shqipërisë

Ndeshja e parë në këtë sezon futbollistik e skuadrës së Mamurrasit në përballjen me Vllazninë e Superiores përfundoi me rezultatin 0-3 në favor të miqve. Me një kontigjent lojtarësh të rinj tekniku Maho në debutim nuk ja del. Kjo nga fakti se mamurrzakët pësuan humbjen e thellë edhe pse luhej me një ekip të njohur nga Superiorja.Djemtë e Mahos, një pjesë e mirë e tyre të rinj për këtë ekip dhe që luanin për herë të parë, janë munduar të bëjnë maksimumin.

Sport Ekspres

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here