Vllaznia kualifikimi i sigurt, me mendjen te Skënderbeu

0

Shkodranët e kanë zgjedhur qysh në pjesën e parë ndaj modestëve të Mamurrasit, trajneri Cungu “karikon” edhe rezervat në Kupën e Shqipërisë

Ndeshja e parë në këtë sezon futbollistik e skuadrës së Mamurrasit në përballjen me Vllazninë e Superiores përfundoi me rezultatin 0-3 në favor të miqve. Me një kontigjent lojtarësh të rinj tekniku Maho në debutim nuk ja del. Kjo nga fakti se mamurrzakët pësuan humbjen e thellë edhe pse luhej me një ekip të njohur nga Superiorja.Djemtë e Mahos, një pjesë e mirë e tyre të rinj për këtë ekip dhe që luanin për herë të parë, janë munduar të bëjnë maksimumin.

Sport Ekspres

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image