Vllaznia humb gjyqin, talenti shkodran del i lirë dhe “thumbon”

0

Mes tij dhe Vllaznisë ka pasur replika në distancë, madje edhe “kercenime”. Nuk kishte rrugë tjetër për t’u ndarë, veçse me gjyq. Kështu ka ndodhur, pasi Arsaed Rahova ka kërkuar të dalë lojtar i lirë dhe i pat dërguar kuqebluve në Dhomën Kombëtare të Zgjidhjes së Konflikteve.

Rahova ka dalë i fituar dhe tashmë është lojtar i lirë. Ish-kapiteni i të rinjve mund të vendosë vetë për të ardhmen e tij tani, ndërkohë që nuk kanë munguar falënderimet për akademinë Vllaznia. I riu ka bërë një postim në llogarinë e tij në “Facebook”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.