Vitsel, sot rinisin negociatat!

0

Sipas medieve italiane, në fshehtësi të plotë, sot pritet që të nisin negociatat për Aksel Vitselin, mesfushorin e Zenitit, që edhe pse ende s’ka vendosur, i ka thënë parimisht “po” Milanit, edhe pse kuqezinjtë nuk luajnë në Champions League dhe në asnjë trofe evropian. Megjithatë, shifra që kërkon Zeniti janë rreth 35-40 milionë euro, edhe pse kjo kërkesë mund të ulet. Fakti është që futbollisti belg është i vetmi që mund të bëjë difernecën dhe për këtë arsye mund të ketë një investim serioz në këtë aspekt.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.