VIDEO | Xhejmi Vardi “shpik” një mënyrë për të shënuar

0

Çdo ditë shohim gola nga më të ndryshmit dhe një të veçantë e ka realizuar ditën e sotme sulmuesi i Leister, Xhejmi Vardi. Gjatë një ushtrimi në stërvitje, pas një krosi të dhënë, sulmuesi e ka dërguar topin në rrjetë.

Se si ka shënuar, vetëm ai e di. Padyshim një gol mjaft i bukur i sulmuesit 31-vjeçar. Vardi këtë sezon nuk po shënon shumë, teksa ka gjetur rrugën e rrjetës vetëm tre herë në Premier League. Sezonin e shkuar sulmuesi shënoi plot 20 gola.

Incredible Jamie Vardy Goal In Training

Jamie Vardy in training today! ??

Gepostet von Leicester City Football Club am Donnerstag, 8. November 2018

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.