(VIDEO) Tifozi i kujton Juven, Insinje tall Bonuçin!

0

Në Shqipëri, shumica e tifozëve bëjnë tifo për Juventusin, Interin dhe Milanin, duke qenë rivalë çdo të diel, sa herë ndjekin ndeshjet, por sot në Shkodër, teksa mbërriti në hotel kombëtarja e Italisë, siç duket, një tifoz shkodran, nga video e mëposhtme e xhiruar, nuk ka harruar transferimin nga Juventusi te Milani sa i përket Leonardo Bonuçin dhe, pasi ky i fundit ka dalë nga autobusi, tifozi shkodran ka bërtitur “forca Juve, Bonuçi!” “Forca Juve”. Në atë moment, mbrojtësi është kthyer me shaka nga Insinje, që gjithashtu qeshte teksa e shihte dhe i tha edhe diçka… Minuta 2:10…

Mberrine ne Shkoder Kombetarja Italiane Nazionale Italiana di Calcio ???? #Shqiperia – #Italia #Shkoder

Geplaatst door GoPro Shkodra op zondag 8 oktober 2017

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image