VIDEO | Spektakli nis nga tribunat, TKZ shpalosin koreografinë

0

Nuk mund të mungonte një surpriza nga tifozët e kuqezinj të shkallët e “Loro Boriçi”, grupimi që ndjek çdo takim të kombëtares sonë prej më shumë se dekade përgati një koreografi të veçantë, që u shpalos në fillim të takimit.

Një skicë e kalasë së Krujës së bashku me flamurin shqiptar dhe poshtë saj vendosur mbishkrimi: “KËTU FITOJMË NE”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.