VIDEO: Skuadra po humbte, trajneri bën “selfie”

0


Një episod i pazakontë ndodhi në Bundesligën 2 gjatë ndeshjes St. Pauli – MSV Duisburg. Trajneri i skuadrës mike u ndëshkua me karton të kuq nga gjyqtari dhe u detyrua të shkonte në tribunë, ku – faktikisht – nuk pati arsye për t’u mërzitur. Edhe pse skuadra e tij po humbte 1-0, ai pranoi me kënaqësi të bënte “selfie” me tifozët gjatë lojës. Gjesti i tij i mirë – gjithsesi – nuk e pengoi dot humbjen e Duisburgut (2-0).

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.