(VIDEO) Shqipëria U-20, kronika e fitores së djeshme dhe goli i shkodranit Pusi

0

Shqipëria U-20 e drejtuar nga Alban Bushi fitoi dje në Antalia kundër Azerbajxhanit U-21, duke luajtur një ndeshje mjaft të mirë.

Sfidagjatë gjithë kohës evidentoi dëshirën e madhe të formacionit kuqezi për ta fituar takimin dhe në minutën e 55-të erdhi goli me anë të lojtarit Belajdi Pusi. Në këtë ndeshje Bushi provoi shumë lojtarë të rinj në një kohë që realizuan një performancë shumë të mirë.

Federata e Futbollit të Azerbajxhanit ka publikuar edhe videon me përmbledhjen e ndeshjes…

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image