VIDEO/ Shihni Armando Brojën, shfaqet me Lampard dhe luhet sot ndaj Evertonit

0

Armando Broja është shfaqur duke hyrë në stadium me ekipin e parë të Chelseat. Blutë e Londrës do të ndeshen sot ndaj Evertonit, në takimin e vlefshëm për Premier League.

Sulmuesi shqiptar pritet të debutojë për herë të parë në përballjen e sotme, ndërsa pritet që të shihet me vëmendje formacioni i Lampard, për të parë ndonjë surprizë të mundshme. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.