(VIDEO) Shënon Anglia, shpërthen Londra dhe… birra!

0

Në Londër nuk ka trafik… Po luhet gjysmëfinalja e Kupës së Botës, që mund të shohë “Tre Luanët” e Garet Sauthgejtit sërish në finale që pas vitit të largët 1966, kur edhe Anglia do të triumfonte në Botërorin e zhvilluar në shtëpi…

Ndërkohë, pikërisht në kryeqytetin e ishullit britanik, festa ka qenë e çmendur kur Tripier ka shënuar me goditje dënimi… Shikoni videon më poshtë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.