[VIDEO] Sheiku grushton gjyqtarin në sy të shqiptarit

0

Ndeshja mes Al-Jahra dhe Al Khaitan, e zhvilluar në kuadër të Kupës së Kuvajtit, është shndërruar në një arën boksi. Sheiku, i cili ishte pjesë e ekipit Al-Jahra ishte i pakënaqur me referimin, dhe filloi ta grushtoj gjyqtarin,

Por, nuk u krye me kaq, pasi që edhe futbollistët e ndihmuan Sheikun në rrahjen e gjyqtarit, i cili raportohet se ka përfunduar në spital. Skuadra që shkaktoi probleme ka për trajneri, ish trajnerin e Kombëtares U-21, Skënder Gegën.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.