VIDEO | Shehi gjen “kurën”, ky ushtrim në stërvitje të lë gojëhapur!

0

Skënderbeu është mundur nga Teuta së fundmi, ndërkohë që të premten do të përballet me Kukësin. Një takim shumë i rëndësishëm dhe lojtarët duhet të jenë në gjendjen e duhur psikologjike. Për këtë stafi tekniku duhet të gjejë edhe “kurën”.

Në seancën e sotme stërvitore futbollistët kanë aplikuar një ushtrim të veçantë me topa të mëdhenj. Momente gazmore për të kaluar momentin jo të mirë dhe për të reaguar në fushë në takimin kundër Kukësit.

Training, 5 December

???

Gepostet von KF Skënderbeu am Mittwoch, 5. Dezember 2018

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.