(VIDEO) Rikthehet “MESIA” dhe Manita!

0

Tri gola, spektakël, driblime dhe duartrokitje, me topin në duart e tij në fund. Lionel Mesi, i kritikuar në kombëtaren e Argjentinës, nxjerr inatin ndaj Espanjolit, në derbin e Katalonjës, me një sukses i cili ka vlerën e pesëfishtë, duke qenë se aq ishin golat në total, me Pike dhe Suarez që plotësuan kështu rezultatin final. Barcelona ka dominuar nga fillimi deri në fund, ndërsa ndeshje e mirë ka qenë edhe për blerjen e verës, Dembele, i ardhur nga Dortmundi. Me këtë sukses, Barcelona shkon në vend të parë me 9 pikë të plota, sidomos pasi u ndal Reali brenda fushës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image