VIDEO/ Po luhet Belgjikë-Shqipëri U-19, ndiqeni këtu ndeshjen me transmetim direkt

0

Pas humbjes ndaj Greqisë me rezultatin 5-1, Shqipëria e drejtuar nga Nevil Dede po përballet me Belgjikën. Një kundërshtar që është edhe më i vështirë për kuqezinjtë, ndërsa kanë brezin më të artë në të gjitha grupmoshat.

Për të arritur kualifikimin në Europian, iu ofrua Dedes edhe lojtarë si Broja, Bullari dhe Ndrecka. Goli i parë i kësaj përballje ka ardhur në favorin e Belgjikës në minutën e 10 me Van Der Brempt, ndërsa më poshtë mund të ndiqni edhe ndeshjen e plotë në transmetim direkt. /Sport Ekspres/

Livestream | U19 vs Albania

Watch our Belgian Red Devils U19 against Albania in their second game of the #U19EURO qualifying round. ??#COMEONBELGIUM ??

Gepostet von Royal Belgian FA am Samstag, 16. November 2019

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.